Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Animator czasu wolnego / animator sportowy - Inca. (Mallorca), Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 24.11.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: GARDEN HOTELS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: gimnazjalne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 6634031-2023

Miejsce pracy: C/Menestrals 5. Pol C'an Matzari 07300, Inca. (Mallorca), Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracodawca poszukuje animatorów czasu wolnego (dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych) oraz animatorów sportowych. Organizacja wieczornych przedstawień dla gości hotelowych (np. mini disco, bingo, zabawy i gry zespołowe, przedstawienia), taniec, śpiewanie. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracodawca poszukuje również animatorów i instruktorów sportowych (np. instruktor fitness, aerobik, step, pump, zumba, pilates, nordic walking, tenis, tai chi i inne). Każdy animator zobowiązany jest do uczestnictwa w wieczornych przedstawieniach (mini disco, przedstawienia taneczne, wieczory komediowe).

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 617 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Animatorzy sportowi powinni być wykwalifikowani w zakresie wychowania fizycznego, turystyki, pedagogiki lub posiadać wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie w prowadzeniu zajęć, wiedza sportowa i z zakresu PR. Animatorzy dziecięcy powinni posiadać wykształcenie pedagogiczne, techniczne w opiece nad dziećmi lub doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole, na koloniach lub w kołach zainteresowań. Animatorzy fitnessu powinni być wykwalifikowani w kierunku fitness i sport (powinni posiadać certyfikaty/dyplomy potwierdzające ich kwalifikacje, np. instruktor fitness, etc.) np. z zakresu zajęć na wolnym powietrzu, Pilates, joga, aerobic, step, pump, Zumba, body pump, body balance.). Wszyscy kandydaci muszą mieć zdolności, aby bawić gości hotelowych podczas wieczornych przedstawień, mini disco, przedstawień tanecznych, wieczorów komediowych.
Animatorzy muszą znać język angielski (poziom zaawansowany B2 w mowie i piśmie) oraz inny język obcy z grupy następujących języków: hiszpański, niemiecki, francuski, duński, holenderski, szwedzki, czeski, na poziomie B1. (nie są wymagane certyfikaty poświadczające poziom znajomości języka obcego, gdyż jego poziom zostanie zweryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej). Dodatkowym atutem jest doświadczenie w tańcu klasycznym i nowoczesnym. Wcześniejsze doświadczenie w animacji w hotelu nie jest wymagane. Inne wymagania dodatkowe: chęć do nauki, otwartość, umiejętność pracy w grupie.

Krótki opis działalności gospodarczej: Sieć hoteli 3 i 4 gwiazdkowych.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Doradca EURES - Pan Amadeusz Konieczny, e-mail: a.konieczny@wup.poznan.pl, tel.: 0048 61 846 38 28 Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne nalezy przygotowac w języku angielskim: CV ze zdjęciem całej sylwetki oraz list motywacyjny.
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie