Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier fotoniki - Madryt, Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 15.09.2023
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 5288

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Madryt, Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udział w tworzeniu portfolia firmy z zakresu PIC (fotoniczne układy scalone). Projektowanie, modelowanie i symulacja działania komponentów fotonicznych. Współpraca przy planowaniu propozycji badawczo-rozwojowych i programów pilotażowych dla klientów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 do 3 400 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: optyk-mechanik*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Projektowanie i symulacja struktur fotonicznych za pomocą narzędzi komercyjnych (Lumerical FDTD, Synopsis Fullwave itp.) dla platform SoI lub InP. Projektowanie obwodów fotonicznych stosowanych w czujnikach lub komunikacji optycznej. Znajomość języka programowania Python (Struktury danych, Programowanie obiektowe, Zintegrowane środowiska programistyczne (IDE), wizualizacja danych, Kontrola wersji Git)
  • Doświadczenie w projektowaniu fotodetektorów, wzmacniaczy optycznych, doświadczenie w testowaniu fotonicznych układów scalonych.
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność obsługi narzędzi/programów do zarządzania projektami, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów, silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się fotonicznymi układami scalonymi.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: 18 444-31-52
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim.
Sposób przekazania dokumentów: E-mail. W tytule proszę wpisać numer referencyjny (5288)