Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier mechanik przemysłowy - Santa Comba, Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 11.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: ELMEGA SL

Numer oferty: : 6789690

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 15840 Santa Comba, Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: projektowanie i produkcja maszyn rolniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 26 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: inżynier mechanik - maszyny i urządzenia do obróbki metali
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier mechanizacji rolnictwa

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość CAD (projektowanie wspomagane komputerowo) + CAM (produkcja wspomagana komputerowo) + obróbka CNC (komputerowe sterowanie numeryczne)

Krótki opis działalności gospodarczej: dostarczanie rozwiązań dla sektora hodowlanego, w sposób spersonalizowany: udogodnienia, systemy i akcesoria ułatwiające życie i pracę rolnikom, dostosowane do ich potrzeb: obory udojowe i chłodnice płytowe
Adres www: www.elmega.com/en
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: formacion.emprego.santiagonorte@xunta.gal oraz eures.coruna@xunta.es Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: cv i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: email