Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner - Eriksberg, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 24.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Eriksberg Vilt & Natur AB
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 27965671

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Eriksberg, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Eriksberg Hotel & Nature Reserve poszukuje doświadczonego kelnera/kelnerki/sommeliera, który uzupełni nasz utalentowany zespół restauracyjny w najlepszej restauracji w Blekinge

Poszukujemy osoby, która ma wieloletnie doświadczenie w restauracji i której pasją jest zapewnienie naszym gościom jak najlepszej obsługi. Jesteś osobą, która potrafi załatwić sprawy. Dzięki pozytywnemu nastawieniu, wysokiej tolerancji na stres i elastyczności staniesz się ważną częścią naszego zespołu restauracyjnego.

Musisz mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży restauracyjnej, potrafisz rozwiązywać problemy w sposób uporządkowany i potrafisz pracować zarówno wieczorami, jak i w weekendy.
Musisz znać język angielski, biegle w mowie i piśmie oraz oczywiście chcieć uczyć się szwedzkiego. Może już coś znasz… Jeśli jesteś wyszkolonym sommelierem lub barmanem, jest to bardzo mile widziane. Masz prawo jazdy.

Stanowisko jest w 100% stałe, od zaraz. Godziny pracy są zmienne. Wynagrodzenie zgodnie z umową. Zatrudnienie na okres próbny 6 miesięcy. Pomożemy zorganizować zakwaterowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 27 000 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kelner* (wymagany staż - lata: 2)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Musisz mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży restauracyjnej, potrafisz rozwiązywać problemy w sposób uporządkowany i potrafisz pracować zarówno wieczorami, jak i w weekendy.

Musisz znać język angielski, biegle w mowie i piśmie oraz oczywiście chcieć uczyć się szwedzkiego. Może już coś znasz…

Jeśli jesteś wyszkolonym sommelierem lub barmanem, to będzie dodatkowym atutem.
Prawo jazdy kat. B

Krótki opis działalności gospodarczej: W Eriksberg, największym parku safari w Skandynawii, panuje wyjątkowe połączenie odosobnienia i bliskości natury. Na terenie znajdują się budynki pochodzące z pięciu wieków, w których znajdują się m.in. nowoczesne sale konferencyjne, hotel, trzy restauracje, w których główną rolę w menu odgrywa dziczyzna z własnego gospodarstwa, piwnica z winami oraz sklepik rolniczy sprzedający dziczyznę własnej firmy Eriksberg produkty. Na farmie znajduje się także kilka pięknych dzieł sztuki. Oferujemy również szeroką gamę zajęć i dostosowujemy doświadczenia do życzeń gości. Witamy w holistycznym doświadczeniu w – Eriksberg Hotel & Nature Reserve. Proszę spojrzeć:
www.Eriksberg.se
Adres: CV i list motywacyjny w j. angielskim na adres pracodawcy: bo.svensson@eriksberg.se oraz do wiadomości Doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "Head waiter EVN 2023" Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w j. angielskim na adres pracodawcy: bo.svensson@eriksberg.se oraz do wiadomości Doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "Head waiter EVN 2023"
Sposób przekazania dokumentów: CV i list motywacyjny w j. angielskim na adres pracodawcy: bo.svensson@eriksberg.se oraz do wiadomości Doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "Head waiter EVN 2023"