Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik jakości w przemysle motoryzacyjnym - Izegem, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 01.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: Fremach
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 67176215

Miejsce pracy: Oude Iepersestraat 107, 8870 Izegem, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - zapewnienie niezbędnego wsparcia w utrzymaniu standardów jakości w całej organizacji
- kierowanie, organizowanie i szkolenie działu jakości, który składa się z inżynierów jakości, kontrolerów zmianowych i asystenta
- motywowanie członków zespołu poprzez otwartą, pełną szacunku i pozytywną komunikację
-dbałośc o to, by produkty dostarczane klientom spełniały określone wymagania
- utrzymywanie i doskonalenie wewnętrznego systemu zarządzania jakością
- koordynowanie i ułatwianie audytów wewnętrznych i zewnętrznych w celu uzyskania niezbędnych certyfikatów zgodnych z celami biznesowymi firmy
- identyfikacja i ocena procesów jakości, uwzględniajaca pomiary, specyfikacjy, kalibracje itp. Obejmuje to zakup, kalibrację i konserwację sprzętu pomiarowego.
- kompilowanie, analizowanie i prezentowanie kierownictwu danych jakościowych z wykorzystaniem predefiniowanych wskaźników
- monitoring wynikówi oraz wdrażanie działań w celu ciągłego doskonalenia
- kluczowa rola w formułowaniu i integrowaniu polityki firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Preferowane jest wykształcenie wyższe inżynierskie lub pokrewne.
- Dobra znajomość 8D, PFMEA, Control Plan, Flowchart, SPC, audit VDA6, PPAP, APQP, MSA, metod rozwiązywania problemów oraz systemu ERP.
- Niezbędne jest doświadczenie w branży motoryzacyjnej (min. 2 lata)

UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE:
- wyjątkowe zdolności rozwiązywania problemów i odpowiedzialność za wyzwania
- łatwość adaptacji i elastyczność, konsekwentnie osiągający sukcesy w różnych zadaniach
- silne umiejętności negocjacyjne, skutecznie angażujące interesariuszy zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
- proaktywne i odpowiedzialne podejście, zachowując przy tym pozytywne i motywujące nastawienie
- umiejętnoś pracy w zespole, jak również zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decydujących, strategicznych decyzji
KOMPETRENCJE ZAWODOWE
- komunikowanie i wymiana informacji o wynikach gospodarczych i społecznych podczas rad konsultacyjnych w firmie
- definiowanie i stosowanie celów strategicznych organizacji
- monitorowanie i analizowanie danych dotyczących działalności służby lub organizacji
- nadzór nad polityką personalną organizacji (płace, szkolenia, rekrutacja, ...)
- informowanie partnerów wewnętrznych lub zewnętrznych o wynikach operacji, ewolucjach, zainteresowaniach
- określanie celu ekonomicznej rentowności organizacji

Krótki opis działalności gospodarczej: Wiodący europejski dostawca innowacyjnych i często skomplikowanych plastikowych części samochodowych.
Czołowy dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego, działający na ternie Belgii, Czech, Słowacji, Francji.

Adres www: https://www.fremach.be/index.php
Adres: e-mail pracodawca: jemimah.verschoore@fremach.com
doradca Eures: jill.delombaerde@vdab.be
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim z dopiskiem QUALITY MENAGER FREMACH
Sposób przekazania dokumentów: e-mail do pracodawcy oraz do wiadomości belgijskiego doradcy Eures