Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. procesów i systemów finansowych purchase to pay - ZEDELGEM, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 25.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: CNH Industrial
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: finanse i rachunkowość
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: : 67089694

Miejsce pracy: Léon Claeysstraat 3A, 8210 ZEDELGEM, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Specjalista ds. procesów PTP będzie pomostem między społecznością użytkowników Finance Purchase To Pay a rozwiązaniami technologicznymi, aby zagwarantować wsparcie użytkowników, przyjęcie najlepszych praktyk i centralne zarządzanie procesami / rozwiązaniami systemowymi.
Kandydat będzie prowadził analizę procesów biznesowych i ściśle współpracował z interesariuszami finansowymi, aby zrozumieć i uchwycić ich wymagania biznesowe. Będzie mapował, analizował, dokumentował obecny proces i definiował rozwiązania dla przyszłości zgodnie z modelem globalnym.
Współpraca ze wszystkimi innymi działami finansowymi w różnych regionach.
Współpraca z innymi działami biznesowymi głównie zakupami, produkcją i obsługą posprzedażną.
Identyfikacja wymagań księgowych, podatkowych i zgodności między nimi
Praca w bardzo dynamicznym i wymagającym środowisku, z nowymi codziennymi wyzwaniami, które wymagają szybkich i skutecznych odpowiedzi/rozwiązań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 58 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: finanse i rachunkowość
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydat powinien posiadać silne zdolności analityczne i komunikacyjne.
Umiejętności rozwiązywania problemów
Silne umiejętności analityczne, a także biegłość w produktach biurowych opartych na MS, z naciskiem na Excel.

Krótki opis działalności gospodarczej: W CNH Industrial produkowany jest światowej klasy sprzęt i technologie dla rolnictwa i budownictwa.
W CNH Industrial Belgium w Zedelgem ponad 3000 pracowników projektuje, opracowuje i produkuje kombajny marki New Holland, prasy do belowania i sieczkarnie polowe, dysponując ponad 110-letnim doświadczeniem i know-how. Ponieważ wszystkie aspekty, od projektowania, przez produkcję, po serwis i szkolenia dealerów oraz wszystkie działy wsparcia są reprezentowane w zakładzie, oferowane stanowiska są bardzo zróżnicowane. W ramach zespołu rozwoju produktu ponad 300 profili technicznych współpracuje ze sobą, tworząc „Centrum Doskonałości dla Żniwiarzy” New Holland Agriculture. Główne zadania obejmują projektowanie, badania, doskonalenie i testowanie naszych maszyn w terenie. Oddział Capital, również z siedzibą w Zedelgem, zapewnia wsparcie finansowe zarówno dealerom, jak i klientom końcowym.
Firma, swoją działalnością wspiera rolników i pracowników budowlanych na całym świecie.
Globalne marki rolnicze i budowlane wchodzące w skład firmy to:
• Case IHNew Holland
• AgricultureNew Holland
• ConstructionCASE
• Construction Equipment
Adres: Bezpośrednio na stronie internetowej pracodawcy https://www.cnhind-belgium.be/nl/finance-process-system-specialist-purchase-to-pay/solliciteren Zobacz na mapie