Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Młodszy kontroler - Porcia, Włochy

Kraj: Włochy

Data dodania: 18.07.2023
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Rosa Europe
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: : Z127-69417

Miejsce pracy: Corso Italia 52, 33080 Porcia, Włochy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Obliczanie, analiza i monitorowanie ekonomicznych i przemysłowych wskaźników KPI, kontrolowanie, utrzymywanie i sprawdzanie jakości danych w systemie ERP, kalkulacja kosztów produkcji
• Wycena i kontrola zapasów magazynowych
• Wsparcie audytorów księgowych w procesie audytu rocznego
• Obsługa i aktualizacja raportów w różnych narzędziach raportowania
• Utrzymanie i poprawa analityki zatrudnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: audytor / kontroler
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: licencjat
• Doświadczenie zawodowe: wymagane na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Znajomość języków: polski i angielski – biegły (C2); włoski – średnio zaawansowany (B1)
• Biegłość w obsłudze komputera

Krótki opis działalności gospodarczej: Podwykonawstwo, produkcja i sprzedaż produktów z tworzyw sztucznych, surowców, sprzętów i maszyn.
Adres: marzia.stefanato@rosagroup.com
i do wiadomości stefania.garofalo@regione.fvg.it
0039 0434 231506
0039 329 7508737
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie