Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik konserwator - Izagem, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 04.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: FREMACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne, kierunek: mechanik, spawacz, elektronik

Numer oferty: : 66959075

Miejsce pracy: Oude Iepersestraat 107, 8870 Izagem, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Utrzymywanie form wtryskowych w stanie, który zapewnia stałą, wysoką jakość i wydajność. Jako technik konserwator ruchu dbasz o to, aby nasze małe i duże instalacje przemysłowe, maszyny i systemy działały płynnie.
• Przeprowadzanie oceny ryzyka
• Stałe monitorowanie i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami
Szybkie i skuteczne rozwiązywanie awarii, tak aby miały one niewielki lub żaden wpływ na nasz przebieg produkcyjny.
• Wykonywanie konserwacji oprzyrządowania form wtryskowych
• Zamawianie części zamiennych
• Stała komunikacja z produkcją, inżynierami, menedżerami i zewnętrznymi dostawcami
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne, kierunek: mechanik, spawacz, elektronik

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość co najmniej jednej z następujących dziedzin: elektronika, hydraulika, pneumatyka, mechanika, spawanie mikro / TIG, produkcja LEAN i TPM
Umiejętność czytania i modyfikacji rysunków 2D i 3D w programie CATIA

Krótki opis działalności gospodarczej: Od prawie 50 lat, wiodący europejski dostawca wysokiej jakości komponentów samochodowych dla przemysłu motoryzacyjnego.
Adres: Do pracodawcy jemimah.verschoore@fremach.com oraz do wiadomości jill.delombaerde@vdab.be
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, francuski
Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem MAINTENANCE TECHNICIEN
Sposób przekazania dokumentów: e-mail