Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun dziecięcy w placówce opiekuńczo-edukacyjnej - praktykant - Macroom, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 29.06.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Macroom Family Resource Centre
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2288968

Miejsce pracy: The Fairfield, Masseytown, P12 Y932 Macroom, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Codzienna pomoc pracownikom oddziału przedszkolnego, opieki dziennej, żłobka i świetlicy w sprawowaniu opieki nas dziećmi – zapewnienie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości usługi dzieciom zgodnie z procedurami i polityką stosowaną w firmie, współpraca z rodzicami i personelem, ustalanie, przygotowywanie, dokumentowanie i realizacja programu zajęć zapewniających całościowy rozwój dzieci, zgodnie z zasadami i procedurami, zapewnienie odpowiedniego poziomu poufności, stałe podnoszenie kwalifikacji i doszkalanie się, powiadamianie przełożonego o wszelkich sprawach, które mogą zagrozić realizacji wysokiej jakości programu przedszkolnego i żłobkowego, opracowywanie systemów ułatwiających zaangażowanie rodziców, wolontariuszy i uczniów, prowadzenie aktualnych rejestrów dotyczących, dziennej listy obecności, listy pracowników, akt dzieci, książki wypadków/incydentów, ćwiczeń przeciwpożarowych, dziennego planu zajęć, podejmowanie innych zadań i obowiązków w razie potrzeby.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 08.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali specjaliści do spraw wychowania małego dziecka
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość funkcjonowania placówki opieki nad dziećmi, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach ze spokojem i zachowaniem równowagi psychicznej, zorganizowanie, ambicja i zaangażowanie w dalszy rozwój zawodowy i doskonalenie pracy Centrum w kierunku świadczenia lepszych usług dla społeczności lokalnej, umiejętności obsługi administracyjnej, znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym, znajomość i wysoki poziom świadomości irlandzkich przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w grupie, punktualność, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków i szybkiego uczenia się nowych czynności, zdolność dobrego planowania pracy. Mile widziane – prawo jazdy kat. D, zaawansowana umiejętności obsługi komputera z operacyjną znajomością programów Word, Excel, poczty elektronicznej, Internetu.

Min. średnie w zakresie wczesnej edukacji lub edukacji w szkole podstawowej (konieczność uznania kwalifikacji), mile widziane wyższe kwalifikacje
Wymagane – doświadczenie doświadczenie w pracy w placówce opieki nad dziećmi. Mile widziane - doświadczenie wykraczające poza określone powyżej.

Krótki opis działalności gospodarczej: Społeczna organizacja, której celem jest promowanie i rozwój usług wspierania rodzin.
Adres www: www.welfare.ie
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: email: cathy.moran@welfare.ie

Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: – beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl w tytule emaila proszę wpisać - Opiekun dziecięcy w placówce opiekuńczo-edukacyjnej - praktykant - Irlandia