Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz dołowy - Stonava, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 25.05.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: OKD a.s.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, specjalizacja: ślusarz
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 26 706 700 765

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 73534 Stonava 1077, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • montaż, demontaż i regulacja maszyn i urządzeń górniczych (maszyny drążące i urabiające, przenośniki oraz hydraulika),
• naprawy i konserwacja maszyn i sprzętu mechanicznego,
• montaż, demontaż i regulacja przenośników taśmowych i zgrzebłowych,
• montaż, demontaż i naprawy instalacji rurociągowych i torów kolejki podwieszanej,
• inne prace ślusarskie – ustawianie, rewizje, naprawy, konserwacja pozostałych maszyn i urządzeń na dole.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali ślusarze i pokrewni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, specjalizacja: ślusarz
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Kurs - Ślusarz

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • doskonały stan zdrowia,
• o wykształcenie średnie bez egzaminu dojrzałości (technikum) ewentualnie kurs kwalifikacyjny w zawodzie ślusarz,
• podstawowa znajomość języka czeskiego mile widziana.

Krótki opis działalności gospodarczej: OKD to jedyny producent węgla kamiennego w Republice Czeskiej i jest to jeden z największych pracodawców w okręgu morawsko-śląskim.
Adres: Małgorzata Grzebień:
email: prace@okd.cz
tel.: +48 694 629 890
+420 725 756 830,
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: •CV
•dokument potwierdzający wykształcenie
•świadectwo pracy z ostatniego miejsca zatrudnienia (w temacie maila należy wpisać EURES: Důlní zámečník)
Sposób przekazania dokumentów: e-mail: prace@okd.cz