Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz narzędziowy - Jablunkov, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 23.05.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: OLZA, spol. s r.o.

Numer oferty: : 27 439 020 792

Miejsce pracy: Žihla 931, 73991 Jablunkov, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja pras i narzędzi produkcyjnych do tłoczenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Data zakończenia: 31.05.2026
Wynagrodzenie brutto: od 27 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: ślusarz narzędziowy

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość czytania dokumentacji rysunku technicznego,
- zdolność myślenia technicznego,
- samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
- dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma OLZA, spol. s.r.o. jest czeską firmą z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej metali na zimno. Przetwarza szeroką gamę rodzajów materiałów, w tym wytłaczanie aluminium. Oprócz formowania oferuje inne technologie, w tym produkcję narzędzi do pras. Firma wykonuje także malowanie proszkowe, powlekanie kataforyczne, cynkowanie galwaniczne, fosforanowanie, niklowanie, anodowanie lub anodowanie aluminium, w tym zmiany koloru, aluminiowanie przez odparowanie próżniowe i inne. W produkcji wykorzystywany jest system CAD SOLIDWORKS
Adres www: https://eolza.cz
Adres: Renata Marekwicová :
Žihla 931, 73991 Jablunkov,
tel.: 00420 558 343 493,
email: marekwicova.renata@eolza.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: NÁSTROJAŘI)
Sposób przekazania dokumentów: email: marekwicova.renata@eolza.cz