Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz - specjalista reumatologii - Madryt, Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 16.05.2023
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły, hiszpański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 6724156

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Madryt, Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompleksowa opieka nad pacjentami w zakresie reumatologii (badanie pacjentów, diagnoza schorzeń, wykonywanie punkcji diagnostycznych, wykonywanie blokad, wstrzyknięć oraz prób czynnościowych, zlecanie innych badań, interpretacja wyników badań, wystawianie zaświadczeń lekarskich, wystawianie recept, wystawianie zwolnień lekarskich).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 750 EUR
Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lekarz - specjalista reumatologii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
  • hiszpański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Specjalista w dziedzinie reumatologii
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne, duży poziom empatii.

Krótki opis działalności gospodarczej: Klinika medyczna działająca w obszarze reumatologii i neurologii.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: 18 444-31-52
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, dyplom medyczny oraz dokument potwierdzający znajomość języka
Sposób przekazania dokumentów: E-mail w tytule proszę wpisać “Reumatólogo/a - 132023003689”