Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik na linii produkcyjnej - Frýdek-Místek, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 05.05.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: MARLENKA international s.r.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: : 17 288 350 741

Miejsce pracy: Valcířská 434, 73801 Frýdek-Místek, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • prace pomocnicze na linii automatycznej i na dalszych urządzeniach,,
• składanie pudełek
• wkładanie kulek do koszyczków,
• czyszczenie przestrzeni produkcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik przemysłowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobry stan zdrowia, doświadczenie w branży spożywczej mile widziane

Krótki opis działalności gospodarczej: Historia MARLENKI zaczęła się w 2003 roku . Powstała mała firma zatrudniająca 1 pracownika.
Obecnie produkty MARLENKI eksportowane są do 44 krajów świata. produkty oparte są na starych ormiańskich przepisach rodzinnych założyciela firmy, pana Gevorga Avetisyana.
Adres www: https://www.marlenka.cz
Adres: Anna Chýlková,
Valcířská 434, Lískovec, 73801 Frýdek-Místek,
tel.: 00420771 278 600,
email: chylkova@marlenka.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: PRACOVNÍK/PRACOVNICE CUKRÁŘSKÉ VÝROBY - POMOCNÍCI)
Sposób przekazania dokumentów: email: chylkova@marlenka.cz