Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz - Třinec, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 30.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Kovopol Industry, a.s.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: SPAWACZ

Numer oferty: : 26 707 200 703

Miejsce pracy: Konská 196 73961 Třinec, 73961 Třinec, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie metodą MIG, MAG lub TIG
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: spawacz
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: SPAWACZ
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ważne uprawnienia spawalnicze, spawanie metodą MIG, MAG lub TIG, umiejętność pracy w oparciu o dokumentację rysunkową, zręczność, samodzielność w pracy, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Podstawową działalnością firmy jest dostawa zestawów elektrycznych do zastosowań przemysłowych na napięcia do 35kV, własna produkcja rozdzielnic wraz z osprzętem elektrycznym. Dokładna obróbka blach jakościowych na nowoczesnych maszynach CNC, w tym spawanie, malowanie oraz dostawa konstrukcji stalowych i rur wraz z montażem
Adres: Ladislav Czepiec
email: info@kovopol-industry.cz
tel.: 00420 558 340 811
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: SVÁŘEČI)
Sposób przekazania dokumentów: e-mail