Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz/kucharka - Návsí, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 30.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: NA BŘEHU KOSTKOVA a.s.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 26 725 200 702

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 739 92 Návsí 1138, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie specjałów ze świeżych ryb, które uzupełnia regionalna kuchnia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • doświadczenie w gastronomii
  • dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: Staw Kostkov to jedno z najbardziej znanych miejsc w Beskidzie Śląskim. Restauracja obsługuje uroczystości, imprezy firmowe i spotkania biznesowe. Kuchnia przygotowuje specjały ze świeżych ryb, uzupełnione kuchnią regionalną.
Adres www: www.pristavkostkov.cz
Adres: Marek Žabka
email: marek@pristavkostkov.cz
tel.: 00420 721 069 580
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski
Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: KUCHAŘ/-KA)
Sposób przekazania dokumentów: e-mail