Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk przemysłowy - Warburg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.03.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: HR NOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: elektryk, elektronik, mechatronik

Numer oferty: : StPr/23/1832

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Warburg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Elektryk przemysłowy w Pralni Przemysłowej, której Klientami są m.in. szpitale, domy opieki, praca na terenie Niemiec 34414 Warburg okolica Kassel (ok. 506 km od Zgorzelca). Utrzymanie ruchu, konserwacja, serwis i naprawa maszyn i urządzeń na terenie Pralni, wiedza o tworzeniu instalacji niskiego napięcia (VDE 0100), czytanie i aktualizacja schematów obwodów, koordynacja dostawców usług takich jak producenci maszyn i systemów oraz firmy instalacyjne, przestrzeganie norm i przepisów dotyczącym zapobiegania wypadkom z odpowiednim systemem bezpieczeństwa pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 75,36 PLN
Opis wynagrodzenia: I zmiana: 5:30 - 14:30, II zmiana: 14:30 23:00
stawka: 16 EUR brutto/h (po miesiącu pracy stawka 17 EUR brutto/h)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektromonter (elektryk) zakładowy
  • zasadnicze branżowe, kierunek: elektryk, elektronik, mechatronik

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego, wykształcenie kierunkowe (mechatronik, elektronik, elektryk), mile widziane kilkuletnie doświadczenie, motywacja, pożądane własne auto, aby dojechać do pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę z bezpłatnym Wi-Fi, zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową przez Polską agencję pracy tymczasowej, ubezpieczenie społeczne na terenie Polski (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS potwierdzony formularz A1), podatek od pierwszego dnia odprowadzany do Niemieckiego Urzędu Skarbowego, stała opieka polskiego Koordynatora/Opiekuna Projektu, możliwość pobierania zaliczek, zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (po przepracowanych 3 miesiącach na podstawie paragonu, faktury itp.), wypłaty zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca, na wskazany numer rachunku bankowego, zwrot kosztów dojazdu po przepracowanych 3 miesiącach (na podstawie paragonu, faktury itp.), możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

NIP: 6812083031
REGON: 38711938500000
Nr KRAZ: 24977
Adres www: www.hrnow.com.pl
Adres: 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Robak
Nr telefonu: 571 322 117, 505 176 000
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z powyższym opisem warunków pracy i na jego podstawie świadome i w pełni odpowiedzialne podejmowanie decyzji o chęci podjęcia zatrudnienia na omawianym stanowisku pracy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon