Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik maszyn przemysłowych i urządzeń transportowych - Kraje UE , Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.03.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: HARD WORK MONTAGEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: : StPr/23/1812

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Kraje UE , Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy instalacji i serwisie maszyn przemysłowych i urządzeń transportowych w zautomatyzowanych magazynach. Konserwacja i naprawa m.in. rolek transportowych w fabrykach, takich firm jak Volkswagen, BMW i inne. Praca na terenie krajów Unii Europejskiej (głównie Niemiec, Holandii, Belgii i Czech). Pracodawca zapewnia transport do miejsca wykonywania pracy, wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (w tym samochód służbowy), zakwaterowanie - nocleg ze śniadaniem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.03.2023
Data zakończenia: 12.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • uprawnienia na wózek widłowy wszystkie typy
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wyksztalcenie ZSZ - mile mechaniczne (lub wiedza z zakresu mechaniki), doświadczenie w zawodzie mechanika (niekoniecznie przemysłowego), chęci do pracy, mile uprawnienia na wózek widłowy, znajomości języka obcego (angielski lub niemiecki) na poziomie komunikatywnym

NIP: 6751646119
REGON: 380262518
Krótki opis działalności gospodarczej: Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
Adres www: www.hwmontagen.com
Adres: 31-108 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca Pracodawca
Nr telefonu: 570 307 536
E-mail: office@hwmontagen.com
Język aplikacji: niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny, CV na e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail