Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Magazynier dpd niemcy- okolice berlina/ z zakwaterowaniem/ bez języka - Berlin, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 13.03.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Ideal Work Germany Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: : StPr/23/1278

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi.
Naszym pracownikom zapewniamy:

zakwaterowanie w pensjonatach/ pokoje 2-3 osobowe
całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
opiekę medyczną Luxmed
dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec firmowymi busami lub prywatnymi samochodami
50EUR netto za POLECENIE pracowników do pracy
100EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ, NUMER KRAZ 12001
Kontakt z pracodawcą: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl lub 799 395 452
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 11 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa brutto: dzienna 12,43 Euro i nocna 15,54 Euro
Wynagrodzenie 2 000- 2 500 Euro brutto miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier-logistyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poszukujemy pracowników, którzy przede wszystkim:

mają minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
planują pracować dłużej od 3 miesięcy plus
mają wysoką sprawność fizyczną
potrafią szybko dostosowywać się do nowych miejsc i zasad pracy
wykształcenie zasadnicze branżowe, staż pracy 6 miesięcy na podobnym stnowisku, dobra kondycja fizyczna, praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista

NIP: 7010475719
REGON: 361205082
Nr KRAZ: 12001
Adres: KAROLKOWA 30, 01-207 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 799 395 452
E-mail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail