Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator wózka udt-możliwość codziennych dojazdów do pracy z pl do de - Frankfurt nad Odrą, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 13.03.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Ideal Work Germany Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: : StPr/23/1279

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Frankfurt nad Odrą, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania: układanie i przewożenie baterii na magazynie z częściami samochodowymi.
oferujemy:
szkolenie wprowadzające
możliwość codziennych dojazdów do pracy z Polski do Niemiec - we własnym zakresie
lub możliwość skorzystania ze zorganizowanego zakwaterowania
wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
polski zespół w pracy
opiekę medyczną Luxmed
ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
premie wakacyjne oraz świąteczne
płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
możliwość zmiany lokalizacji
Praca w godzinach 6:00-14:00-22:00
Kontakt z pracodawcą: 799 395 452 lub miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 11 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2100 - 2150 euro brutto miesięcznie / stawkę godzinową - 13,00 EUR brutto/h
W pakiecie dodatki:
50 EUR netto za POLECENIE pracowników do pracy
125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa
100 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
Gwarantujemy również:
180 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe,
dobra kondycja fizyczna, praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista
uprawnienia UDT, minimum II WJO
doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego 6 miesięy

NIP: 7010475719
REGON: 361205082
Nr KRAZ: 12001
Adres: KAROLKOWA 30, 01-207 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 799 395 452
E-mail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail