Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Barman - Halmstad, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 06.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Hotel Tylösand
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 27225715

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Halmstad, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czy Ty też tęsknisz za pracą w nocnym klubie? W takim razie prawdopodobnie jesteś barmanem, którego szukamy – zwłaszcza jeśli potrafisz pracować szybko i dostarczać pyszne koktajle i drinki w dynamicznym środowisku.

Poszukujemy barmanów nastawionych na obsługę, drinki i koktajle. Najlepiej, jeśli masz dwuletnie doświadczenie jako barman w barze koktajlowym lub klubie nocnym i posiadasz odpowiednie wykształcenie barmańskie. Masz pozytywne, efektywne nastawienie i uwielbiasz pracować w świetnym zespole. Będziesz pracować w jednym z barów Hotelu Tylösand, robiąc wszystko, od klasycznych koktajli po pracę w klubie nocnym lub After Beach.

Masz co najmniej 20 lat i możesz rozpocząć pracę wiosną. Stanowiska pracy są sezonowe, a godziny pracy mogą się zmieniać – ale będą w dni, wieczory i weekendy, z możliwością pracy stałej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 140,69 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: barman

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Barman (wymagany staż - lata: 2)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poszukujemy barmanów nastawionych na obsługę, drinki i koktajle. Najlepiej, jeśli masz dwuletnie doświadczenie jako barman w barze koktajlowym lub klubie nocnym i posiadasz odpowiednie wykształcenie barmańskie. Masz pozytywne, efektywne nastawienie i uwielbiasz pracować w świetnym zespole.

Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Krótki opis działalności gospodarczej: Latem 1995 roku Per Gessle i Björn Nordstrand zostali właścicielami Hotelu Tylösand – niespodziewana konstelacja między biznesmenem a międzynarodową gwiazdą muzyki pop, która właśnie zakończyła swoją drugą światową trasę koncertową z Roxette.

Wspólnym wątkiem między nimi były ich korzenie w Halmstad oraz miłość do historii i przyszłości Hotelu Tylösand. Nowi właściciele natychmiast zaczęli odciskać swoje piętno na ciągłym napływie innowacji, które nadały bardzo osobisty wizerunek jednemu z nielicznych pozostałych prywatnych hoteli w Szwecji.

Oznacza to, że Hotel Tylösand, oprócz konsekwentnego dążenia do stworzenia nowoczesnego środowiska hotelowego z 230 pokojami, jest także największą w Szwecji galerią sztuki, w której na 23 000 mkw. wystawiają się najciekawsi fotografowie świata. A poza tym to także obiekt konferencyjny z 32 salami konferencyjnymi i wydarzeniami przez cały rok.

A dzięki czterem innowacyjnym i najwyższej klasy koncepcjom restauracji, wielokrotnie nagradzanemu spa, tętniącemu życiem klubowi nocnemu i w pełni zarezerwowanej scenie z muzyką na żywo, nie będzie przesadą stwierdzenie, że Hotel Tylösand oferuje wrażenia, które znajdziesz tylko tutaj.

Wszystko to na rozległej plaży Tylösand na obrzeżach. I uśmiech – przez cały rok.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: CV w j. angielskim na adres Doradcy EURES jeanette.mauritzon@arbetsformedlingen.se oraz do wiadomości a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "kelner Tylosand" Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim na adres Doradcy EURES jeanette.mauritzon@arbetsformedlingen.se oraz do wiadomości a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "kelner Tylosand"
Sposób przekazania dokumentów: CV w j. angielskim na adres Doradcy EURES jeanette.mauritzon@arbetsformedlingen.se oraz do wiadomości a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "kelner Tylosand"