Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do sprzątania ośrodka rekreacyjnego - Kamperland, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 16.02.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Familie Camping De Molenhoek
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : WBS 321623

Miejsce pracy: Molenweg 69a, 4493 NC Kamperland, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w parku rekreacyjnym - sprzątanie urządzeń sanitarnych, budynków rekreacyjnych, domków kempingowych, przyczep kempingowych, obiektów gastronomicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 28.04.2023
Data zakończenia: 31.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 085 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • doskonała organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy. Pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, dokładność przy wykonywaniu czynności, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, miła osobowość, przebojowość, dobre umiejętności interpersonalne, zwracanie uwagi na jakość wykonywanej pracy, umiejętność pracy samodzielnej, prawo jazdy kat. B, dobra sprawność fizyczna.

Mile widziana para lub znajome osoby.

Krótki opis działalności gospodarczej: Ośrodek rekreacyjno- wypoczynkowy (kemping), w sezonie zatrudnia 35 osób.
Adres www: www.demolenhoek.com
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia –Pracownik do sprzątania ośrodka rekreacyjnego