Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Färlöv, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 08.02.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Araslöv Golf & Resort
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 27084831

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Färlöv, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy kucharza na sezon letni, od kwietnia do października.
Jesteś wyszkolonym szefem kuchni, który ma doświadczenie w pracy w kuchni z wyborem dań z karty. Możesz dobrze komunikować się w języku angielskim.
Araslöv koncentruje się na jedzeniu i usługach, a dla nas ważne jest, abyś pasjonował się gotowaniem tak samo jak my. Nasza kuchnia to mieszanka tradycyjnych i nowoczesnych smaków.
W ciągu dnia serwujemy lunch, a wieczorem a la carte.
Gość jest w centrum, a dobra obsługa jest dla ciebie oczywista, nawet jeśli tempo jest wysokie.

U nas każdy pracownik jest równie ważny, a duch zespołowy jest czymś, co bardzo cenimy.
Będziesz jednym z siedmiu w naszej kuchni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 31.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Jesteś wyszkolonym szefem kuchni, który ma doświadczenie w pracy w kuchni z wyborem dań z karty.
Możesz dobrze komunikować się w języku angielskim.

Krótki opis działalności gospodarczej: Araslöv Golf & Resort to zabytkowa posiadłość, w której obecnie mieści się kurort w niezrównanej scenerii przyrody. W niewielkiej odległości od Kristianstad znajdziesz mieszankę historycznych i nowoczesnych lokali, w których najważniejsze są wrażenia kulinarne. Jedzenie serwowane jest tu od rana do wieczora, gdzie wieczorna kolacja jest naszym znakiem rozpoznawczym. U nas znajdziesz ciepłą i przyjazną atmosferę inspirowaną naturą, co jest prawdopodobnie jednym z głównych powodów, dla których mamy tak wielu powracających gości. Oprócz nocujących golfistów, goście konferencyjni, weselni i myśliwi są częścią naszego codziennego życia w Araslöv.

Jesteśmy stabilną firmą, która oferuje naszym pracownikom bezpieczeństwo i długoterminowe perspektywy. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o nas: https://araslovgolf.se/restaurang-3/
Adres: CV w j. angielskim na adres pracodawcy koket@araslov.se z dopiskiem "Chef Araslov" oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim na adres pracodawcy koket@araslov.se z dopiskiem "Chef Araslov" oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: CV w j. angielskim na adres pracodawcy koket@araslov.se z dopiskiem "Chef Araslov" oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl