Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik leśny - Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 22.12.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Svensk Skogsservice AB

Numer oferty: : 26733011

Miejsce pracy: Gamla Bengtsforsvägen 7, 668 32 Ed, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy chętnych do pracy przy wyrębie młodych lasów, sadzeniu lasu i cięciu piłą łańcuchową w Szwecji. Będziesz pracować w zespołach 2-5 osobowych. To praca fizyczna i ważna jest elastyczność. Ponieważ będziesz mieszkać razem z kolegami z ekipy, ważne są również umiejętności społeczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 106,89 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: robotnik leśny

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowe wymagania:
- Doświadczenie z pracy w leśnictwie preferowane.
- Mile widziana znajomość języka szwedzkiego ale nie wymagana.
- Wykształcenie leśne.

Pożądane wymagania:
- Znajomość języka angielskiego, prawo jazdy B, certyfikat na pilarkę spalinową.

Krótki opis działalności gospodarczej: Svensk Skogsservice AB wykonuje prace zlecone w leśnictwie jak na przykład czyszczenia na terenie całej Szwecji. Wykonujemy również czyszczenia przecinków wzdłuż przewodów energetycznych zarówno sieci lokalnej jak i regionalnej.
Svensk Skogsservice AB wykonuje również prace konsultingowe jak na przykład planowanie.
Na dzień dzisiejszy Svensk Skogsservice AB jest jednym z największych przedsiębiorstw zajmujących się pielęgnacją lasów w Szwecji mającym około 90 pracowników i obrót w wysokości około 41 milionów koron szwedzkich. W 2014 roku wyczyściliśmy ponad 12 000 hektarów lasów oraz zasadziliśmy ok. 2,5 mln roślin.
Adres: CV w języku angielskim lub szwedzkim na adres pracodawcy info@svenskskogsservice.se oraz do wiadomości doracdy EURES a.dolistowska@up.gov.pl Zobacz na mapie
Język aplikacji: szwedzki, angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim lub szwedzkim na adres pracodawcy info@svenskskogsservice.se oraz do wiadomości doracdy EURES a.dolistowska@up.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: CV w języku angielskim lub szwedzkim na adres pracodawcy info@svenskskogsservice.se oraz do wiadomości doracdy EURES a.dolistowska@up.gov.pl