Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik farmy – trzoda chlewna - Drammen, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 20.12.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Knive Gris
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 196349

Miejsce pracy: Svelvikveien 260, 3037 Drammen, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na farmie trzody chlewnej – pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności - mycie, obrządek trzody oraz inne konieczne czynności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 28 000 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy na farmie trzody chlewnej/w gospodarstwie rolnym ze zwierzętami – zapewnione przyuczenie.
Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, zainteresowanie pracą w gospodarstwie rolnym/z trzodą chlewną, prawo jazdy kat. B

Krótki opis działalności gospodarczej: Norweska firma zajmująca się profesjonalną hodowlą trzody chlewnej.
Adres www: https://www.knive.no
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Mr. Bent Riis-Pedersen, tel. 00 47 917 16 924
E-mail: bent@knive.no
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – Pracownik farmy – trzoda chlewna