Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Gazurnik/kafelkarz/pomocnik w/w - Schalkenmehren, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.11.2022
Dodane przez: Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Numer oferty: : 10000-1187361395

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Schalkenmehren, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: układanie płytek, kafelków, mozaik w budynkach prywatnych i usługowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 15 do 20 EUR
Opis wynagrodzenia: Pomocnicy: 15,00 € /h, pracownicy wykwalifikowani 20,10 €/h plus samochód służbowy i dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: glazurnik
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • mile widziane ukończone szkolenie zawodowe lub odpowiednie doświadczenie zawodowe jako glazurnik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy na prowadzenie samochodu osobowego

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma układająca płytki, kafelki i mozaikę.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Dworcowa 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Wójcik
Nr telefonu: 91 8127981 wew.144
E-mail: joanna.wojcik@ohp.pl
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, zaświadczenia o kwalifikacjach
Sposób przekazania dokumentów: email: joanna.wojcik@ohp.pl