Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osób starszych (o,u) - Bayern, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 01.04.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: SKOWBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : StPr/22/1204

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Bayern, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opiekun osób starszych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: 3 010 zł + dieta z delegacji
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku, podstawowa znajomość języka niemieckiego, wykształcenie bez znaczenia, praca w Niemczech od pon. - nd. - godziny pracy do ustalenia (praca na umowę zlecenie). Wynagrodzenie 3 010 zł brutto + diety z delegacji. Kontakt: Skowbud Spółka z o.o. sp. komandytowa, ul. Dworcowa 1, 33-100 Tarnów, kontakt telefoniczny 508 214 905, e-mail: biuro@legalna-praca.pl, strona internetowa: www.legalna-praca.pl.

NIP: 8661735062
REGON: 26079080000000
Adres: Dworcowa 1, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patrycja Marek
Nr telefonu: 508 214 905
E-mail: biuro@legalna-praca.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny