Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka dla osób starszych - Berlin, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 30.03.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: OPICASA NIEMCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : StPr/22/2111

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad ososbami starszymi, pomoc przy codziennych czynnościach, prace porzadkowe, zakupy.
Miejsce pracy: Niemcy - wg zleceń
Forma umowy: zlecenie 160 godzin w miesiacy, dyspozycyjnosć 24 godziny na dobe ( pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyzywienie w domu pacjenta)
Kontakt z pracodawcą: 793-170-444 Pani Diana Nowakowska
Wyjazdy w zalezności od raodzaju zlecenia, możliwość podjęcia pracy od 1 miesiąca do 2 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Oferta w sali: C
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zalezności od rozmowy kwalifikacyjnej
Zawód: opiekunka domowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekunka domowa
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
Wykształcenie bez znaczenia
staz pracy mile widziany na pododbnym stanowisku
znajomosć języka niemieckiego i polskiego w stopniu komunikatywnym z uwagi na kontakty z polskim koordynatorem.

NIP: 5252807176
REGON: 38486688000000
Adres: TWARDA 18, 00-105 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Diana Nowakowska
Nr telefonu: 793-170-444
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon