Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Sadzenie i zbiór warzyw oraz uprawa kwiatów - KORTEMARK, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 29.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: VDAB - Eures Flanders
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, specjalizacja: nie dotyczy
Znajomość języków: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: : 64225376

Miejsce pracy: GITSSTRAAT 32, 8610 KORTEMARK, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sadzenie warzyw odbywa się na świeżym powietrzu oraz w szklarniach. Zbiór i przygotowanie do sprzedaży = sortowanie według wielkości i jakości.
Uprawę warzyw na otwartej przestrzeni prowadzi się głównie we Flandrii Zachodniej. Zdecydowana większość powierzchni warzywnej jest przeznaczona pod uprawę warzyw w gruncie (takich jak marchew, kalafior i por).
Uprawa kwiatów to przede wszystkim sadzenie, przycinanie, zbiór i transport wewnętrzny, a także przygotowanie do sprzedaży.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Data zakończenia: 31.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9,69 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w ogrodnictwie i sadownictwie
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, specjalizacja: nie dotyczy
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania pożądane

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani wykształcenie
- Bycie elastycznym i zmotywowanym
- Odpowiednie nastawienie do wykonywania powtarzalnej pracy fizycznej: szczególnie do zbierania na ziemi wymagana jest dobra kondycja fizyczna.
- Bycie dokładnymi: dbałość o jakość i bezpieczeństwo
- Przestrzeganie zasad i umów
- stosowanie się do instrukcji pracy
- Praca zespołowa
- Praca z osobami o innej narodowości/ z innych krajów
- Praca odbywa się na świeżym powietrzu lub w szklarni

Krótki opis działalności gospodarczej: Belgijski Urząd Pracy
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: Do doradców Eures z Belgii international@vdab.be oraz do wiadomości doradcy Eures z Lublina marta.sadlowska@wup.lublin.pl Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem SEASONAL WORKER. W treści maila prosimy podać preferowany okres zatrudnienia i rodzaj prac.
Sposób przekazania dokumentów: e-mail