Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik montera - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.03.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: LUCKY MONTAGE KAMIL GOŚCIAŃSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/0236

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: -, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc przy montażu okien. Praca na terenie Niemiec (2 tyg. w delegacji, 1 tydz. w Polsce). Zakwaterowanie i dojazd po stronie pracodawcy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: 30,00 zł/h netto
Zawód: monter / składacz okien
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 6961748435
REGON: 387278400
Adres: Nowy Rynek 20/6, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamil Gościański
Nr telefonu: 667 237 310
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon