Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

SPAWACZ MAG: 11 EUR + dieta+ GRATIS PENSJONAT

Kraj: Niemcy

Nasi zagraniczni kontrahenci poszukują stale pracowników na stanowisko:
SPAWACZY MAG

WYMAGANIA:
  • znajomośc języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • aktualne certyfikaty spawalnicze MAG
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy i własne auto
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • spawanie konstrukcji stalowych
OFERUJEMY:
  • niemiecka umowę o pracę ze wszelkimi świadczeniami socjalnymi m.in. ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe plus dodatki
  • pracodawca organizuje oraz OPŁACA NOCLEG
  • możliwe zaliczki juz po pierwszym tygodniu pracy
  • możliwośc pracy w godzinach nadliczbowych ( z 25% dodatkiem do stawki podstawowej)
  • pomoc polskiego koordynatora

Informacji w języku polskim na temat ofert pracy można uzyskać pod numerem tel 603033586 pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

W razie zainteresowania prosze o przesłanie CV + skan certyfikatu na adres: spawacz.niemcy@gmil.com

dodane przez Oskar2016