Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

zatrudnimy stolarzy / ciesli / Bad Waldsee

Kraj: Niemcy

Zatrudnimy stolarzy, ciesli – praca przy produkcji kamperów / Bad Waldsee

Zakres obowiązków:
-produkcja wyposażenia wnętrz do kamperów
-obsługa maszyn do obróbki drewna
-kontorla jakości wytworzonych elementów
-umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
-       Niemiecka umowe o pracę
-       koszty zakwaterowania pokrywa pracodawca
-       Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym BAP. Pracodawca wypłaca również dodatki świąteczne i wakacyjne
-       Wynagrodzenie zależne od długości zatrudnienia
- 11 euro brutto na poczatek
- 13,60-15,03 po przepracowaniu 3 miesiecy
- 14,23-15,03 po przeprawcowaniu 5 miesiecy
- 15,98- 16,78 po przepracowaniu 9 miesiecy

Wymagania:
-       Wyksztalcenie kierunkowe
-       Znajomosc jezyka niem. na poziomie B1/B2
-       Gotowosc do pracy na dwie zmiany
-       Niezawodnosc
-       Umiejetnosc pracy w zespole
-       auto

Prosimy o wysylanie CV w jez. niemieckiem na adres: wolkartomskaagata@manpower.de

dodane przez Agata