Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2014-06-11 10:00

Praca w szklarni- Holandia

Point- prawdopodobnie najszybciej rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy w Polsce. Dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik szklarni- Holandia

Obowiązki:

  • praca przy uprawie pomidorów i papryki

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w ogrodnictwie mile widziane
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
  • prawo jazdy kat. B
  • osoby w wieku studenckim (mile widziane)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
  • pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatorów

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie aplikacji CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez Point