Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Stolarz

Kraj: Australia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 6019392
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/114/WUP Wałbrzych/2013
Zawód lub stanowisko: stolarz
Ogólny zakres obowiązków: Poszukiwani wszechstronni stolarze lub specjaliści z dziedzin np. montaż kuchni, drzwi, okna, montaż instalacji przeciwsłonecznych, wyposażenia sklepów i lady, schody, lakierowanie, projektowanie wnętrz, stolarstwo. Samodzielna praca w warsztacie lub na miejscu budowy, obsługa maszyn produkcyjnych.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Tak
Liczba miejsc pracy: 5
Miejsce zatrudnienia - kraj: Austria
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: MSE Personalservice AG
Adres: Essanestrasse 127, 6462 Eschen
Kraj: Liechtenstein
Telefon: 0042-3375-1111
Fax: 0042-3375-1179
E-mail: bewerbung@mse.li
Strona internetowa: www.mse.li
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba pracodawcy użytkownika
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Vorarlberg / Austria
Nazwa firmy: b.d.
Adres: b.d.
Kraj: Austria
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie kierunkowe ( przeszkolenie) w zawodzie stolarza, wieloletnie doświadczenie mile widziane.
Znajomość języków: niemiecki - poziom dobry
Inne istotne wymagania: - umiejętność samodzielnej pracy w warsztacie lub na miejscu budowy, - obsługa maszyn produkcyjnych, - poszukiwani wszechstronni stolarze lub specjaliści z dziedzin np. montaż kuchni, drzwi, okna, montaż instalacji przeciwsłonecznych, wyposażenia sklepów i lady, schody, lakierowanie, projektowanie wnętrz, stolarstwo, - umiejętność pracy samodzielnej i pracy w grupie, - punktualność i niezawodność.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 11.53
Wynagrodzenie netto: 2150.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Tak
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pracodawca zapewnia na koszt pracownika
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: MSE Personalservice AG
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Inne informacje: Wysokość pensji brutto: min. 11,53 € ( stawka godzinowa). Wysokość pensji netto: od 2150 € (stawka miesięczna). 25 dni urlopu; dodatkowe pieniądze w czasie urlopu i w czasie świątecznym; pełne ubezpieczenie; usługi podatkowe ( korekty roczne); pomoc w organizacji spraw administracyjnych; zakup odzieży roboczej; dla pracowników karta MSE z wieloma rabatami i ulgami podczas organizacji czasu wolnego od pracy; zakwaterowanie jest zapewnione ze strony pracodawcy ale opłacane przez pracownika ok. 250 euro - 350 euro.
Dodatkowe informacje

Uwaga! Informujemy, że pracodawca kontaktuje się z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną w języku niemieckim.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny, kserokopie świadectw pracy, certyfikatów, dyplomów, referencji ( jeśli są)
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: Pocztą tradycyjną, faxem bądź w formie elektronicznej ( z dopiskiem "Austria -stolarz")
Dane teleadresowe: Judyta Ragiel, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, Filia w Jeleniej Górze, ul. Wojska Polskiego 18, 58-500 Jelenia Góra. Tel. 75-75-45-179, Fax. 75-75-45-190, e-mail: judyta.ragiel@dwup.pl
Data publikacji: 2013-09-18
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska