Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter izolacji/ Izoler praca w Niemczech

Strona www: www.lsj.pl
Kraj: Niemcy

Agencja Pracy LSJ posiada atrakcyjne oferty zatrudnienia dla kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
MONTER IZOLACJI

Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy!

Miejsce pracy: Niemcy.

Obowiązki:

- wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych

- wykonywanie prac blacharskich

Wymagania:

- dobra / komunikatywna ZNAJOMOŚĆ j. niemieckiego: warunek konieczny

- doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności zawodowych

- bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, na koszt pracodawcy
Przed wyjazdem w Polsce:

Podpisanie umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia

Wszystkich kandydatów zainteresowanych ofertą oraz SPEŁNIAJĄCYCH wymagania zapraszamy do przesłania CV w j. niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,

na adres email:

niemiecki@lsj.pl

z dopiskiem w temacie maila: IZOLER NIEMCY wraz z imieniem i nazwiskiem

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

LSJ Agencja Pracy jest dostawcą usług w zakresie rekrutacji stałej jak i czasowej oraz rozwiązań outsourcingu personalnego. Od niemal dziesięciu lat aktywnie pomagamy naszym Partnerom osiągać nowe cele, poszukując ludzi świadomych ich znaczenia i pragnących je wspólnie realizować. Licencja nr 4440.

Agencja Pracy LSJ

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

email: niemiecki@lsj.pl