Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz ze znajomością j. francuskiego

Kraj: Francja

InterKadra Sp z o.o zatrudni osobę na stanowisko: Murarz ze znajomością j. francuskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•prace murarskie przy budowie basenów
•szalunki/zbrojenia
•tynkowanie
•realizacja wylewki
•czytanie planu technicznego
•układnie płytek

WYMAGANIA:

•min. 5 lat doświadczenia w charakterze murarza
•duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót
•dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
•wymagana znajomość j. francuskiego

FIRMA OFERUJE:

•legalne zatrudnienie na terenie Francji na podstawie umowy o pracę tymczasową
•atrakcyjne wynagrodzenie
•bezpłatne zakwaterowanie
•możliwe nadgodziny
•pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT:

Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl

Źródło: praca.money.pl