Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Tłumacz języka francuskiego na budowie

Kraj: Belgia

In Temporis Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Tłumacz języka francuskiego na budowie.

Nr ref: frbud/bel/2011

Wymagania:

• znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację (warunek bezwzględny)
• sumienność,
• pracowitość,
• dyspozycyjność
• odpowiedzialność.

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracowała będzie jako pracownik budowlany lub pomocnik (w zależności od doświadczenia).

Dodatkowo pracowała będzie jako pośrednik pomiędzy pracownikami budowlanymi (Polakami), a osobami z zarządu firmy francuskiej.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w pracy na budowie w jakimkolwiek zawodzie budowlanym

Co firma oferuje w zamian?

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Bezpłatne zakwaterowanie;
• Stawkę godzinową;
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl