Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter podłóg

Kraj: Francja

Firma w Francji zatrudni osobę na stanowisko: Monter podłóg.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•montaż/układanie podłóg (linoleum, PCV, wykładzin) w budynkach
użyteczności publicznej
•montaż listew przypodłogowych, wykończeniach
•prace przy wykończeniu schodów
•realizacja wylewki
•wykonywanie izolacji podłogowych

WYMAGANIA:

•doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
•chęć wyjazdu za granicę
•gotowość do wyjazdu od zaraz
•znajomość języka francuskiego mile widziana

FIRM OFERUJE:

•umowa o pracę tymczasową na okres ok. 3 miesiące
•atrakcyjne wynagrodzenie
•zakwaterowanie na koszt pracodawcy
•pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) oraz referencje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl

Źródło: praca-za-granica.pl