Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcyjny

Kraj: Niemcy

Workflow FPS Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej z siedzibą w Brzegu. Aktualnie dla Naszego klienta, zakładu produkcyjnego lidera branży spożywczej w Niemczech, poszukujemy odpowiedzialnych pracowników na stanowisko: Pracownik produkcyjny.

Obowiązki:

  • Pakowanie i składanie
  • Sortowanie lamp
  • Układanie produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna, sprawność manualna
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech
Pracodawca oferuje:
  • Umowę
  • Zakwaterowanie na terenie Niemiec – koszt 50 € miesięcznie
  • Zorganizowany dojazd do pracy na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 7,79 Euro brutto
  • Możliwość pracy na 1/2 etatu
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl