Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2011-05-09

Cieśla szalunkowy

Adecco Poland Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Cieśla szalunkowy.

Pracodawca oferuje:

- Dla osób nie znających języka angielskiego zapewniamy bezpłatny kurs języka norweskiego

- Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami norweskiego prawa pracy

- Norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy

- Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o europejskie standardy, stawka początkowa: 144,50 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1083 NOK brutto/h. Po okresie próbnym gwarantowane wzrost wynagrodzenia

- Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedna z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), dodatek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu

- Zakwaterowanie na terenie Norwegi już od 1800 NOK / 2 tygodnie

Wymagania:

- W przypadku posiadania wykształcenia o profilu budowlanym min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy

- W przypadku nie posiadania wykształcenia o profilu budowlanym min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy

- Doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi, np.: Peri, Doka

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Gotowość i motywacja do nauki języka norweskiego na 4 tyg. kursie na południu Polski ( okolice Nowego Targu)

- Dyspozycyjność do udziału w kursie językowym od Stycznia lub Lutego 2011

- Nie wymagamy znajomości języków obcych!

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl


data ostatniej modyfikacji: 2011-04-12 10:19:16
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
Wrocław 50-541
Jesteśmy jedną z najtańszych firm w Polsce !!! Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Holandii, Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanady.
Rozliczamy także wszelkiego rodzaju dodatki/zasiłki.
Zaufało nam już tysiące klientów.
Wypełnij FORMULARZ on-line, a będzie taniej 5%!
Wszyscy, którzy legalnie pracowali za granicą są uprawnieni do zwrotu podatku. Działamy na rynku od 1999 roku, dlatego nasze 8 letnie doświadczenie w odzyskiwaniu podatku to gwarancja dla Państwa, że nasze usługi są realizowane szybko i profesjonalnie. Obecnie rozliczamy zwrot podatku z następujących krajów: Wielka Brytania, Irlandia, USA i Holandia.
obrazek_150x150.jpg

Jesteśmy jedną z najtańszych firm w Polsce !!!
Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii, a także z Belgii i Norwegii. Zaufało nam już tysiące klientów.

Mamy też ciekawe promocje:

„Rozlicz się za darmo”, „Razem taniej”, „Jeszcze raz”, „Przyłącz się do nas”, „Mam kartę”, „Rozlicz się on-line”.

Połącz przyjemny wypoczynek z efektywną nauką języka za granicą – Sprachcaffe zaprasza do 32 międzynarodowych szkół językowych na całym świecie. 30 lat doświadczenia, młodzież z całego świata, prestiżowe certyfikaty, własne metody nauki języka i różnorodne zajęcia dodatkowe (sport, kultura, imprezy) to właśnie wyjazdy językowe ze Sprachcaffe.
Kurs wakacyjny w Nowym Jorku, przygotowanie do egzaminu CAE w Londynie, a może angielski połączony z surfingiem w Brisbane? Niezależnie od Twojego wyboru, nauka angielskiego z Kaplanem to niezapomniane przeżycie. Nowe miejsca, ciekawi ludzie i praktyka angielskiego 24 godziny na dobę!
TEE Travel Exchange & Education organizuje wyjazdy edukacyjne, edukacyjno-zarobkowe za granicę od 1999 roku.

Oferta kursów językowych jest wynikiem selekcji, prowadzonej według ścisłych i surowych kryteriów.

Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie programy edukacyjne oferowane przez partnerów TEE, spełniają najwyższe światowe standardy, a pobyt w szkole jest bezpieczny pod każdym względem.
JPEdukacja to zespół fachowców doświadczonych w zakresie turystyki edukacyjnej, którzy z pasją wykonują swoje zajęcie. Oferują naukę języków za granicą dla dzieci, młodzieży, dorosłych, obozy językowe, szkolenia językowe dla biznesu oraz naukę w szkołach średnich w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, USA i innych krajach. W ofercie są również oferty związane z czynnym wypoczynkiem, jak językowe wycieczki szkolne oraz turystyczne.
Nauka, zabawa i nowe znajomości - to Ci oferuje EF Education. Z nami możesz nauczyć się francuskiego podczas zwiedzania Prowansji, zanurkować w australijskiej rafie podczas kursu angielskiego lub poczuć smak orientu ucząc się mandaryńskiego w Szanghaju. A wszystko to dzięki naszym 41 szkołom, rozmieszczonym w najpiękniejszych zakątkach ziemskiego globu.
Możliwość wzbogacenia lub doskonalenia języka niemieckiego w otoczeniu niemieckojęzycznym w takich miejscach jak: Campus Austria, Alpha Sprachinstitut Austria, Wiener Internationale Hochschulkurse, Actilingua Academy, Young Austria, Deutsch in Graz, IKI Internationales Kulturinstitut.