Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do produkcji, montażu okien oraz drzwi z aluminium i PVC

Kraj: Belgia

Firma Zanteo Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik do produkcji, montażu okien oraz drzwi z aluminium i PVC.

Zadania:
  • fachowy montaż okien i drzwi aluminiowych i PVC na budowach pod nadzorem belgijskiego pracodawcy (kierownika budowy),
  • fachowe oszklenie okien na budowie, ich wykończenie oraz odbiór jakościowy końcowego produktu,
  • cięcie profili: aluminiowych i PVC,,
  • spawanie profili PVC (robienie obramowań),
  • cięcie i dopasowywanie szkła/szyb,
  • montaż siatek przeciw owadom,
  • wykończenie: szlifowanie, montaż gumowego wykończenia.
Wymagania:
  • wiek 30-40 lat,
  • bez nałogów (niepalący i niepijący),
  • samodzielność, sumienność, duża motywacja do działania,
  • minimum 5-10 lat doświadczenia w zawodzie,
  • język angielski/niemiecki (komunikatywny),
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii C.
Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 10,4124 euro brutto za godzinę,
  • mieszkanie zapewnione jest przez Firmę Zanteo.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl