Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Menedżer sprzedaży

Kraj: Niemcy

Naszym klientem jest przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, duża firma eksportująca swoje produkty na liczne rynki europejskie. Obecnie, w związku z reorganizacją działu handlowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menedżer sprzedaży.

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie sprzedaży,
  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą,
  • dobra znajomość rynku niemieckiego,
  • umiejętność zbierania i analizowania danych oraz tworzenia raportów sprzedażowych,
  • znajomość podstaw marketingu,
  • znajomość branży mebli i dekoracji będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • rozpoznanie rynku niemieckiego i stworzenie struktury działu sprzedaży mebli (B2B),
  • opracowanie planu rozwoju sieci sprzedaży w Niemczech,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • zarządzanie podległym zespołem handlowców,
  • realizowanie planów sprzedażowych na założonym poziomie.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • samochód służbowy,
  • budżet reprezentacyjny.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru ref. 3368/SN/IW w temacie wiadomości na adres 3368@praca.testhr.pl wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Źródło: praca.money.pl