Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel Medyczny w branży stomatologicznej

Kraj: Niemcy

Firma Apros poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Medyczny w branży stomatologicznej.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie klientów na rynku niemieckim (gabinetów stomatologicznych),
  • sprzedaż produktów firmy (wiertła stomatologiczne, narzędzia stomatologiczne),
  • utrzymywanie businessowych relacji z klientami,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • monitorowanie należności.

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie w promocji i sprzedaży,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywanie zadań,
  • silna orientacja na cel i automotywacja,
  • szukamy kandydatów posiadających prawo jazdy kat. B z własnym autem do pracy,
  • samodzielność i wysoka etyka pracy,
  • chęć podjęcia własnej działalności,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie),
  • biegła obsługa komputera /MS Office, Internet Explorer/

Oferujemy:

  • stabilną pracę o dużej autonomii i niezależności działania,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia w branży stomatologicznej,
  • telefon komórkowy,
  • wysoki procent od sprzedaży i motywacyjny system bonusowy.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl