Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe

Kraj: Holandia

Pracodawca w Holandii poszukuje osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe.

OPIS ZADANIA:
- pielęgnacja roślin doniczkowych (sadzenie, pielenie, przygotowywanie do transportu, itp.)
- obsługa wózka widłowego

MIEJSCE ODDELEGOWANIA: Holandia

WYMAGANIA KONIECZNE:
- udokumentowane uprawnienia na wózki widłowe
- znajomość jęz. angielskiego/niemieckiego /holenderskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
- doświadczenie w pracy z roślinami doniczkowymi

PONADTO:
- gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych
- chęć podjęcia dłuższej współpracy z firmą Contrain
- dobra organizacja pracy

UWAGA!
Umowy o pracę podpisywane są w naszym biurze w Łodzi. Nie ma możliwości podpisania umowy bez osobistego stawienia się w biurze!

ZAPEWNIAMY:
- umowę o pracę
- zakwaterowanie w Holandii i pokrywamy jego koszty
- organizujemy i opłacamy koszty dojazdu

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej firmy, a następnie o kontakt telefoniczny pod nr tel. 42 636 97 03. Osoby, które wypełniły już taki formularz proszone są tylko o kontakt telefoniczny.

Źródło: praca-za-granica.pl