Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel Handlowy

Kraj: Francja

Firma jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą systemów solarnych. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Opis stanowiska:

  • zdobywanie nowych klientów oraz utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi,
  • doradztwo techniczne.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – niekoniecznie branżowe,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży (preferowane środowisko międzynarodowe),
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • ważne prawo jazdy kat. B,
  • silna motywacja do osiągnięcia celu,
  • mile widziana znajomość branży instalacyjnej.

Oferujemy:

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole. Oferujemy samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl