Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji

Kraj: Czechy

Agencja pracy Sk Expres (nr certyfikatu:3289) poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji w Republice Czeskiej w przemyśle elektronicznym- produkcja podzespołów komputerowych.

Wymagania

- bardzo dobry stan zdrowia,
- sprawność manualna,
- nie wymagamy doświadczenia i znajomości języka, ale znajomość j.czeskiego/angielskiego mile widziana,
- praca dla kobiet i mężczyzn,
- osoby zainteresowane nie mogą być karane.

Obowiązki

Praca polega na wykonywaniu prostych czynności przy linii montażowej.
- praca stojąca, zmianowa: 2 tygodnie- zmiana dzienna, dwa tygodnie zmiana nocna,
- zmiany 8-12 godzinne.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie,
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym,
- bezpłatny przejazd z Katowic/Wałbrzycha do Czech,
- bezpłatny dowóz do pracy,
- wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.com