Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Prace produkcyjne dla młodych

Kraj: Belgia

Cosmoworker Job Service jest dynamicznie działającą firmą rekrutującą pracowników na rynek holenderski i belgijski. Obecnie poszukujemy zmotywowanych młodych osób do prac produkcyjnych.

Obowiązki:

• prace produkcyjne w rolnictwie i przemyśle (przetwórstwo warzyw, owoców i grzybów, florystyka, hodowla zwierząt, prace produkcyjne w przemyśle mięsnym, metalurgicznym.

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
• silna motywacja,
• chęć doskonalenia języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
• prawo jazdy kategorii B,
• dyspozycyjność na okres dłuższy niż 4 miesiące,
• chęć do pracy w zespole międzynarodowym,
• otwartość na nowe zadanie i obowiązki,
• cierpliwość, dobry kontakt z ludźmi.

Oferujemy:

• legalną pracę,
• zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i wszelkich formalności administracyjno-prawnych,
• darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
• opiekę koordynatorów,
• stawkę od 5, 00€ do 7, 13 € za godzinę brutto,
• 40 godzin pracy w tygodniu,
• pracę długoterminową.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y:
Odwiedź www.cosmoworker.eu