Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca przy zbiorze pieczarek

Kraj: Holandia

Praca polega na selekcjonowaniu i ścinaniu pieczarek. Jeśli znasz angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu komunikatywnym i chcesz wyjechać na dłużej niż 4 miesiące, aplikuj teraz!

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na bezpośredni kontakt z pracodawcą;
  • doświadczenie w tego rodzaju pracy lub motywacja do nauki zbierania;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dyspozycyjność na okres dłuższy niż 4 miesiące;
  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym;
  • otwartość na nowe zadania i obowiązki;
  • cierpliwość, dobry kontakt z ludźmi.
Oferujemy:
  • legalną pracę;
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i wszelkich formalności administracyjno-prawnych;
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania;
  • opiekę koordynatorów;
  • stawkę 8, 17 euro za godzinę brutto;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę długoterminową.