Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik administracji - Holandia

Strona www: www.hsf.nl/pl/
Kraj: Holandia

HSF Logistic dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonująca w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 400 pracowników oraz dysponujemy taborem 150 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej

Opis stanowiska:

  • Kontrola i obsługa dokumentacji transportowej ( cmr,  listy załadunkowe)
  • Nadzór nad załadunkami magazynowymi
  • Kontrola paliwa
  • Rozliczenie kilometrów i kosztów podróży
  • Przygotowywanie protokołów szkody

Wymagania:

  • doświadczenie w branży transportowej, na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • obsługa komputera – Microsoft Office
  • gotowość wyjazdu za granicę
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • zakwaterowanie

Czekamy na oferty CV kandydatów spełniających wymagania zamieszczone w ogłoszeniu.

Aplikacje prosimy przesyłać na podanej stronie internetowej.