Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel Handlowy- branża odzieżowa

Polski producent damskiej mody wizytowej (Częstochowa) w związku z dynamicznym rozwojem,
poszukuje 5 osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy- branża odzieżowa.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów /hurtownie i sklepy/
  • budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi
  • tworzenie i realizacja planów sprzedaży na swoim terenie
  • systematyczne raportowanie
  • monitoring rynku (segmentu) odzieżowego, analiza konkurencji, trendów, oczekiwań konsumentów
  • kontrola spływu należności

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe min. 2 lata
  • dobra znajomość rynku odzieżowego
  • własny samochód podczas okresu próbnego
  • umiejętności negocjacyjne i organizacyjne
  • dobra znajomość środowiska Office (Excel, Word)
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • kreatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów sprzedaży i zaangażowania
  • wysokie premie uzależnione od wyników

Oferty zawierające CV (zdjęcie mile widziane) i list motywacyjny prosimy przesyłać
pod podany adres e:mail praca[małpa]urtex.pl z podaniem nazwy regionu w temacie wiadomości.

Dziękujemy wszystkim składającym aplikacje oraz informujemy,
że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.