Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Recepcjonistka - Francja

Strona www: apuniapol.eu
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej: dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm w branży hotelarsko-gastronomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka. Siedziba firmy: POZNAŃ. Miejsce pracy: FRANCJA – Lectoure.

Opis stanowiska:

    * Obsługa gości hotelowych w trakcie przyjazdu, podczas pobytu oraz przy wyjeździe.

    * Meldowanie i wymeldowywanie gości

    * Czynności związane z płatnościami gości hotelowych

    * Przydzielanie pokoi dla gości

    * Udzielani informacji gosciom hotelowym

    * Przyjmowanie reklamacji

    * Obsługa centrali telefonicznej

    * Przyjmowanie zleceń np. budzenie gości.

Wymagania:

    * Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

    * Udokumentowane doświadczenie w pracy

    * Bardzo dobra organizacja pracy

    * Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    * umowę o pracę,

Biuro Poznań - praca.francja@apuniapol.pl

Biuro Kraków: pdrozdzynski@apuniapol.pl